katalog
mieszkań
Zobacz

Dla klienta

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Jeśli chcesz Grupa BUMA nie tylko wybuduje, ale też wykończy Twoje mieszkanie. Zrobimy to już w trakcie budowy!

Jeśli cenisz sobie szybkie i wygodne rozwiązania, nie  masz ochoty lub czasu na organizowanie i nadzór ekip remontowych, wizyty w sklepach budowlanych i dobór materiałów – zrobimy to za Ciebie.
W standardzie otrzymujesz naprawdę solidne wykończenie poparte 24 miesięczną gwarancją i realizację w terminie odbioru mieszkania od dewelopera.

dowiedz się więcej

DORADZTWO KREDYTOWE KREDYTY HIPOTECZNE

Współpracujemy z ekspertem doradcą kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji. Dodatkowo zapewni liczne bonusy finansowe.

ZOBACZ MAKIETĘ 3D PRZESTRZENI BANACHA

Chcesz zapoznać się z naszą makietą 3D dla inwestycji Przestrzenie Banacha, nie ruszając się z domu? Nic prostszego! Specjalnie z myślą o Tobie udostępniliśmy taką możliwość. Rozsiądź się wygodnie przed komputerem i podążaj za poniższą instrukcją:

dowiedz się więcej

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY LUB ZAREZERWUJ MIESZKANIE Z DOMU!

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które pozwoli Ci na rezerwację mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu. W trakcie całego procesu możesz jednak liczyć na profesjonalną pomoc naszych doradców, począwszy od wyboru mieszkania, po objaśnienie treści umowy. Dla Twojej wygody możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą video konferencji.

Metraż:
Ilość pokoi:
Piętro: