Makieta 3d
Zobacz

Dla klienta

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY LUB ZAREZERWUJ MIESZKANIE Z DOMU!

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które pozwoli Ci na rezerwację mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu. W trakcie całego procesu możesz jednak liczyć na profesjonalną pomoc naszych doradców, począwszy od wyboru mieszkania, po objaśnienie treści umowy. Dla Twojej wygody możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą video konferencji.
Rezerwacja online stanowi duże udogodnienie dla wszystkich osób, które z różnych względów pragną znaleźć wymarzone mieszkanie i załatwić potrzebne formalności nie ruszając się z domu. Z drugiej strony opcja ta doskonale wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych, mobilnych i najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają szybkie i komfortowe rozwiązania.

Jak to działa w praktyce?
Cenimy Twój czas i komfort, dlatego cały proces zamyka się w kilku prostych krokach. Przygotuj komputer z dostępem do internetu, a następnie:
1. Wybierz mieszkanie – możesz to zrobić samodzielnie, lub przy pomocy naszych doradców.
2. Uzgodnij z nami szczegóły umowy.
3. Otrzymasz mailem gotową umowę w formie zaszyfrowanego dokumentu pdf.
4. Wydrukuj i podpisz umowę.
5. Odeślij nam skan umowy.
6. Wpłać zaliczkę przelewem online i gotowe!

Rezerwacja mieszkania nigdy wcześniej nie była tak prosta. Rozsiądź się wygodnie w fotelu, a następnie wyszukaj swoje wymarzone mieszkanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, śmiało kieruj pytania do naszych doradców. Kolejne kroki związane z zawarciem umowy deweloperskiej będziemy z Tobą uzgadniać indywidualnie na dalszym etapie sprzedaży.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a skrzynek mailowych nie zamykamy nigdy.

 

Skontaktuj się z nami!

DORADZTWO KREDYTOWE KREDYTY HIPOTECZNE

Współpracujemy z ekspertem doradcą kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji. Dodatkowo zapewni liczne bonusy finansowe.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Jeśli oczekujesz kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”, możesz wybierać pomiędzy sześcioma pakietami, oferowanymi przez renomowaną firmę Excellent. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą nie tylko oszczędzić czas, ale i pieniądze, ponieważ VAT na usługę wraz z towarem jest niższy niż na materiały zakupione samodzielnie. Naprawdę solidne wykończenie poparte 24-miesiączną gwarancją i krótkie terminy realizacji, nie przekraczające 9-tygodni!

Metraż:
Ilość pokoi:
Piętro: