katalog
mieszkań
Zobacz

Dla klienta

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY LUB ZAREZERWUJ MIESZKANIE Z DOMU!

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które pozwoli Ci na rezerwację mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu. W trakcie całego procesu możesz jednak liczyć na profesjonalną pomoc naszych doradców, począwszy od wyboru mieszkania, po objaśnienie treści umowy. Dla Twojej wygody możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą video konferencji.

DORADZTWO KREDYTOWE KREDYTY HIPOTECZNE

Współpracujemy z ekspertem doradcą kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji. Dodatkowo zapewni liczne bonusy finansowe.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Jeśli oczekujesz kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”, możesz wybierać pomiędzy sześcioma pakietami, oferowanymi przez renomowaną firmę Excellent. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą nie tylko oszczędzić czas, ale i pieniądze, ponieważ VAT na usługę wraz z towarem jest niższy niż na materiały zakupione samodzielnie. Naprawdę solidne wykończenie poparte 24-miesiączną gwarancją i krótkie terminy realizacji, nie przekraczające 9-tygodni!

ZOBACZ MAKIETĘ 3D PRZESTRZENI BANACHA

Chcesz zapoznać się z naszą makietą 3D dla inwestycji Przestrzenie Banacha, nie ruszając się z domu? Nic prostszego! Specjalnie z myślą o Tobie udostępniliśmy taką możliwość. Rozsiądź się wygodnie przed komputerem i podążaj za poniższą instrukcją:

dowiedz się więcej

Metraż:
Ilość pokoi:
Piętro: