katalog
mieszkań
Zobacz

Makieta 3d

Jak podłączyć się zdalnie do makiety 3D?

Chcesz zapoznać się z naszą makietą 3D dla inwestycji Przestrzenie Banacha, nie ruszając się z domu? Nic prostszego! Specjalnie z myślą o Tobie udostępniliśmy taką możliwość. Rozsiądź się wygodnie przed komputerem i podążaj za poniższą instrukcją:

1. Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem sprzedaży (dane w dolnej części strony), aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do makiety.

A) W wiadomości mailowej od konsultanta powinieneś otrzymać link. Kliknij w jego pole. Po przekierowaniu na Twoim ekranie powinna ukazać się następująca strona:

B) Jeśli na ekranie pojawi się komunikat dotyczący pozwolenia na zapisanie pliku, potwierdź go. Następnie kliknij w pobrany plik, aby zainstalować go na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji oraz uruchomieniu programu musisz uzupełnić swoje dane:

  • imię i nazwisko,
  • adres mailowy.

3. Następnie na Twoim ekranie powinno pojawić się poniższe okno:

Za pośrednictwem ikony mikrofonu oraz kamery możesz zarządzać przekazem z Twojego komputera (jeśli chcesz zablokować do nich dostęp, wystarczy kliknąć na daną ikonę). Aby połączyć się z naszym sprzedawcą, musisz kliknąć w pole zielonego przycisku „Join Meeting”. Po nawiązaniu połączenia na Twoim ekranie pojawi się obraz przekazywany przez konsultanta.

Gotowe! Możesz teraz w spokoju i bez konieczności ruszania się z fotela, zapoznać się z naszą makietą 3D. Cały proces podłączenia powinien zająć Ci kilka minut. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów, skontaktuj się z naszym zespołem:

Agnieszka Hałoń
+48 694 320 700
a.halon@buma.com.pl

Monika Franaszek
+48 694 320 900
m.franaszek@buma.com.pl

Łukasz Ruszkiewicz
+48 694 320 800
l.ruszkiewicz@buma.com.pl

Paweł Tryka
+48 694 347 200
p.tryka@buma.com.pl

Metraż:
Ilość pokoi:
Piętro: