katalog
mieszkań
Zobacz

Pozostałe inwestycje

Grupa Buma to nie tylko Przestrzenie Banacha, ale również inne inwestycje mieszkaniowe oraz obiekty biurowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Nasza nowa inwestycja DoWoli położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Parku Duchackiego. To miejsce z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie na tyle blisko centrum, aby móc DoWoli cieszyć się urokiem życia w Krakowie. W pobliżu znajduje się CH Bonarka, blisko stąd na spacer na Kopiec Kraka i do Kamieniołomu Liban. Znakomicie rozbudowana w tej okolicy sieć tras rowerowych gwarantuje bezpieczny i wygodny dojazd rowerem na Bulwary nad Wisłą, na plażę przy Bagrach czy na Krzemionki.  Tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru szkoła, przedszkole, żłobek, a także cała niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa pozwalająca DoWoli korzystać z tego, co akurat potrzeba.

DoWoli to szeroka oferta mieszkań małych i dużych, od 28m2 do nawet 90m2, z ogródkami na parterze lub dużymi balkonami i pięknymi widokami na panoramę miasta, a także Babią Górę, szczególnie na 11 piętrze!

www.mieszkajdowoli.pl

Mate3ny

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści! Oferuje bowiem bliskość trzech najważniejszych dla codziennej wygody obszarów – pracy, natury i centrum miasta. Zamieszkaj przy ul. Rydlówka, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, rzeki Wilgi i Ronda Matecznego. Mate3ny to inwestycja, w ramach której powstanie osiedle o nowoczesnej architekturze.

Trzeci, a zarazem ostatni etap naszego osiedla to kameralny budynek, w którym zaprojektowano jedynie 27 mieszkań, a do tego balkony, przestronne tarasy, zielony dziedziniec, podziemny garaż i lokale usługowe na parterze.

W nowej ofercie mieszkania:

1 – pokojowe 27m²-28m²

2 – pokojowe 31m²-56m²

3 – pokojowe 49m²-89m²

4 – pokoje 83m²

5 – pokojowe 125m²

www.mate3ny.pl

29.Aleja

29. Aleja to wyjątkowa inwestycja w centrum Krakowa, oddalona od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km, w otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych. W pierwszym etapie inwestycji w dwóch budynkach powstało 210 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 27m2 do 98m2.
Kolejny, nowo wybudowany etap to budynek D wraz z którym powstało 86 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 96m2.

www.29aleja.pl

Dom przy Ruczaju

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna inwestycja na krakowskich Dębnikach, składająca się zaledwie z 18 mieszkań. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni mają sprawiać, aby każdy poczuł się tu jak w domu.

Na przestrzeniach parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 68 m2, są wśód nich mieszkania jedno- dwu- trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został wielostanowiskowy podziemny garaż.

https://domprzyruczaju.pl/

Metraż:
Ilość pokoi:
Piętro: